Koupit The Sims 2: PC | PlayStation 2 | Sony PSP | Nintendo DS | Nintendo WII |

Vítejte na webu,

The Sims je počítačová hra, která vytvořila nový samostatný žánr - simulátor života. Série hry Sims je čím dál více úspěšnější a vývojáři ji stále aktualizují vydanými datadisky. Právě na druhý díl a jeho datadisky je zaměřen tento web.

Informace o datadisku Roční období / Seasons

„Sims™ 2 Roční období skutečně nabízí to, o co si hráči říkali – jedinečný herní zážitek nabízející sezónní venkovní aktivity, do nichž se mohou zapojovat. A protože se každé období projevuje rozdílně, zima, jaro, léto a podzim budou odlišné od předchozího roku. To zaručuje nové zážitky v každém období roku,“ řekl viceprezident a ředitel studia divize The Sims Rod Humble. „Rybaření s tátou u chladného jezera nebo muškaření za horké letní noci – to jsou báječné okamžiky života, které si pamatujeme z dětství s našimi rodiči nebo z doby, kdy jsme vychovávali naše děti. Skvělý systém zahradničení přináší hráčům další úroveň kreativity a výchovy, které jsou perfektním doplňkem základu hry.“

Hlavní vlastnosti

Těšte s z každého období

Každé roční období má vliv například na vztahy a nálady vašich Simíků!

Sdílejte nové aktivity

Nové skupinové aktivity v každém ročním období pro vaše Simíky a jejich rodiny a přátele! Stavějte sněhuláky, osvěžte se v bazénu, hrajte na schovávanou, bruslete a další.

Sklízejte plody práce vašich Simíků

Sklízejte po celý rok ovoce a zeleninu a namíchejte si elixíry lásky, energetické nápoje, nápoje na posílení zdraví a další.

Obnovujte jejich šatník

Oblékejte vaše Simíky do venkovního oblečení jako jsou zimníky, rukavice, klapky na uši, pláštěnky, letní šaty a další.

Osvojte si nové možnosti využití talentu

Předveďte „zelené“ myšlení vašich Simíků! Staňte se členy Zahrádkářského klubu a získejte nové přátele a rady pro to, aby vaše zahrada rozkvetla a skliďte poté ceny! Nebo si chyťte na barbeque čerstvou rybu – ale dejte si pozor i na neočekávané úlovky!

Objevte 6 nových pracovních kariér

Touží vaši Simíci být dobrodruhy nebo hráči? Nebo by možná raději studovali hudbu, právo, žurnalistiku, učitelství? Zábavná ocenění jako Heavymetalová kytara čekají na vaše Simíky v průběhu každé kariéry.

Vylepšené efekty vizualizace

Dramatické a detailní efekty počasí přinášejí do světa Sims 2 nové zážitky! Sněhové bouře, přeháňky, blesky a smrtící krupobití, to vše se může objevit v úžasném vykreslení v existujících nebo nových sousedstvích Sims 2!

Obrázky

Originální obal