Koupit The Sims 2: PC | PlayStation 2 | Sony PSP | Nintendo DS | Nintendo WII |

Vítejte na webu,

The Sims je počítačová hra, která vytvořila nový samostatný žánr - simulátor života. Série hry Sims je čím dál více úspěšnější a vývojáři ji stále aktualizují vydanými datadisky. Právě na druhý díl a jeho datadisky je zaměřen tento web.

Informace o datadisku Ve světě podnikání / Business

Teď se vaši Simíci mohou pustit do vlastního podnikání. Mohou provozovat vlastní boutique, salón krásy, květinářství, obchod s elektronikou, řetězec restaurací a spoustu dalších druhů podnikání. Když vaše firma roste, najměte si zaměstnance a ti mohou začít třeba vyrábět hračky. Ale dávejte si pozor na líné zaměstnance a buďte připraveni na to, že je možná vyhodíte. Rozvíjejte talent svých Simíků a udělejte z dělníka mistra. Váš podnik ho potřebuje. Stvoříte za pomoci vašich zaměstnanců prosperující obchodní království anebo se z vás stane výstřední podnikatel, který se bude snažit vymýšlet něco velkého?

Hlavní herní možnosti

Vybudujte prosperující business

Otevřete si obchody, kde se bude prodávat cokoliv od oblečení přes elektroniku a hračky až po květiny, pečivo a mnoho dalšího. Dělejte si business po svém – přizpůsobte se ostatním, anebo si stanovte vlastní cenu. Vybírejte si zaměstnance, kteří umí prodávat, schopné manažery, kteří zvládnou řídit váš podnik, když jste zrovna na dovolené. Sledujte svůj podnik, jak se mění z vesnického krámku na mocného hráče ve světě obchodu.

Kdo je tady šéf?

Školte své zaměstnance, povyšte ty nejlepší a povaleče vyhoďte. Uspokojte potřeby různých zákazníků – náhodných i loajálních. Oblečte své Simíky do kostýmu rytíře, bojovníka ninja, gorily a dalších. Povyšujte své nejlepší zaměstnance a dejte si pozor na lenochy – ty musíte bez milosti vyhodit!

Naučte se základní pravidla obchodu

Náš zákazník náš pán. Rozvíjejte prodejní schopnosti svých zaměstnanců a sami si zvolte, jestli si budete držet svou cenu, nebo jestli se budete řídit konkurencí. Získejte cenu „Nejlepšího z nejlepších“ a vaše obchodní reputace stoupne k výšinám. Budete profitovat ze spousty levného zboží, které prodáte, anebo se vydáte cestou obchodu s luxusním zbožím za luxusní cenu?

Využijte svůj talent k obchodu

Prodávejte květiny, vymýšlejte hračky nebo vyrábějte roboty, kteří budou chytat zloděje, anebo prostě jen uklízejte. Udělejte ze Simíků mistry svých profesí a budete mít to nejžádanější a zároveň nejdražší zboží. Začněte jako obyčejný řemeslník, který vyrábí psí boudy nebo poruchové hračky a vypracujte se až na vrchol. Je jedno jak to uděláte, ale co je doma, to se počítá!

Více než 125 nových předmětů

Udělejte si zásoby základních prostředků, které Simíci potřebují k obchodu jako jsou výkladní skříň, křeslo salónu krásy, pokladny, pracovní stůl a další. Dotvořte atmosféru ve svém obchody markýzou nebo výtahem a umožněte tak zákazníkům snadný přístup k sortimentu. Anebo nakupte všem zaměstnancům stejný pracovní oděv. Se všemi novými předměty se vám už nestane, že by nějaký den v obchodě byl špatný!

Obrázky

Originální obal