Koupit The Sims 2: PC | PlayStation 2 | Sony PSP | Nintendo DS | Nintendo WII |

Vítejte na webu,

The Sims je počítačová hra, která vytvořila nový samostatný žánr - simulátor života. Série hry Sims je čím dál více úspěšnější a vývojáři ji stále aktualizují vydanými datadisky. Právě na druhý díl a jeho datadisky je zaměřen tento web.

Informace o datadisku Noční život / Nightlife

Vaši Simíci se nyní vydávají do města a poznávají noční život. Ať už šli někam pařit, na romantickou schůzku nebo na bowling, bude to nezapomenutelná noc! Nechte Simíky, aby se odvázali a aby si užili to, co po večerech rádi dělají. Nechte je, aby si užívali života. Když se objeví mezi Simíky nějaká ta chemie, určete jim, jak bude vypadat jejich milostný život. Podaří se jim naplnit své životní cíle a svou osobnost nebo ne? Může to být začátek vášnivého vztahu anebo katastrofální rande. Jste připraveni na zábavu a romantiku? Noc začíná!

Hlavní herní vlastnosti

Určete osud jejich milostného žvota

Přitažlivost vašich Simíků je nyní založen na osobnosti, životních cílech a znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jestli se k sobě hodí, a pak v nich zapalte oheň lásky za pomoci nových prvků, které zahrnují toužebný pohled, pomalý tanec nebo vášnivý polibek. V závislosti na průběhu a úspěchu rande může Simíka překvapit buď romantický dárek anebo nenávistný dopis.

Život je potěšení

Podívejte se na zcela nový „Pleasure Seeker“ vašich Simíků. Potěšte je pak tím, co mají nejradši: krásná rande, divoké večírky, pohodové večeře s přateli nebo ležení v horké koupeli. Jen dejte pozor na to, že Pleasure Seeker se bojí čehokoliv, co je namáhavé, trapné nebo nepříjemné.

Pošlete Simíky ven, do města

Ať už jde o dámskou jízdu nebo velké rande, je na čase hodit se do gala a vyrazit zažít fantastickou noc v novém městě. Co se jim nejvíc líbí? Teď mohou vyrazit k někomu na party, protančit celou noc v klubu, prožít romantickou večeři při svíčkách anebo jít s přáteli na bowling a stát se kuželkovým králem.

Bavte se životem a žijte stylově

Přes 125 nových objektů a předmětů, např. DJ station, fotokabinku, karaoke machine a další. Zpestřete si nové Simíky třeba schůzkou s krásnou barmankou nebo spoustou dalších možností.

Obrázky

Originální obal